Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Poznan University of Life Sciences
XX Poznański Festiwal Nauki i Sztuki

Prezent gwiazdkowy dla najlepszych studentów

 Podczas ostatniego (21 grudnia), IV posiedzenia Senatu Uniwersytetu Przyrodniczego JM Rektor Jan Pikul, w towarzystwie dziekanów poszczególnych wydziałów, wręczył nagrody i listy gratulacyjne studentom wyróżniającym się w nauce i aktywnej działalności społecznej na rzecz środowiska studenckiego naszej uczelni.

Nagrody pieniężne otrzymali:

Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii

  1. Szymon Rutecki z kierunku biotechnologia
  2. Daria Nowak z kierunku inżynieria rolnicza
  3. Agata Stecyk z kierunku ochrona środowiska
  4. Violetta Szuba z kierunku rolnictwo

    Wydział Leśny
  5. Mateusz Dąbrowski z kierunku leśnictwo
  6. Weronika Mysiak z kierunku leśnictwo
  7. Martyna Rębacz z kierunku leśnictwo

    Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach
  8. Patrycja Kaźmierczak z kierunku zootechnika
  9. Dorota Dziurleja z kierunku zootechnika
  10. Magdalena Gałęska z kierunku zootechnika

    Wydział Technologii Drewna

    - nagroda zespołowa:
  11. Katarzyna Jackowska, Katarzyna Juszczyk z kierunku projektowanie mebli

    Wydział Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
  12. Kornel Michalak z kierunku ogrodnictwo

    Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu

  13. Emilia Ewa Zawieja z kierunku dietetyka
  14. Adam Maria Bałwas z kierunku technologia żywności i żywienie człowieka
  15. Paulina Luiza Wiza z kierunku towaroznawstwo

    Wydział Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej

  16. Mikołaj Sobieraj z kierunku gospodarka przestrzenna

    Wydział Ekonomiczno-Społeczny

  17. Bartłomiej Bajan z kierunku ekonomia
  18. Krystian Bensch z kierunku ekonomia
  19. Maja Śniegowska z kierunku ekonomia
  20. z inicjatywy prorektora ds. studiów nagrodę zespołową uzyskały
    Laura Żądło z kierunku inżynieria i gospodarka wodna
    Anna Kołacz z kierunku ogrodnictwo

Listy gratulacyjne otrzymali:

Wydział Rolnictwa i Bioinżynierii

  1. Magdalena Natalia Kubiak z kierunku biotechnologia
  2. Bożena Nowak z kierunku ekoenergetyka
  3. Magdalena Mendyk z kierunku ochrona środowiska
  4. Magdalena Gumienna z kierunku Rolnictwo:

    Wydział Leśny

  5. Emilia Gurlaga z kierunku leśnictwo
  6. Małgorzata Hoppe z kierunku leśnictwo
  7. Agnieszka Urbaniak z kierunku leśnictwo

    Wydział Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierząt

  8. Ewelina Andrzejewska z kierunku zootechnika
  9. Aneta Konieczna z kierunku zootechnika
  10. Ewelina Krystkowiak z kierunku zootechnika

    Wydział Technologii Drewna

  11. Mateusz Starosta z kierunku projektowanie mebli
  12. Sebastian Stachowiak z kierunku technologia drewna

    Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu

  13. Agata Ziółek z kierunku dietetyka
  14. Michał Kazimierczak z kierunku technologia żywności i żywienie człowieka
  15. Magdalena Majerowska z kierunku technologia żywności i żywienie człowieka

    Wydział Inżynierii Środowiska i Gospodarki Przestrzennej

  16. Patryk Losik z kierunku gospodarka przestrzenna
  17. Aleksandra Zamkowska z kierunku gospodarka przestrzenna

    Wydział Ekonomiczno-Społeczny

  18. Przemysław Cieślak z kierunku ekonomia
  19. Weronika Wyduba z kierunku ekonomia
  20. Dominika Chojnacka z kierunku finanse i rachunkowość
  21. Weronika Grochowska z kierunku finanse i rachunkowość

Nagrodzonym studentom – gratulujemy!

Rzecznik prasowy UP
23 grudnia 2016 r.